+372 56 984 652 info@lkmanagement.ee

IT teenused

Pakume klientidele terve spektri ulatuses IT teenuseid, et saaks katta kogu ettevõtte vajadused.

Teenused

Pakume klientidele täisteenuslahendusi, et saaksite keskenduda oma põhitegevusele.

Meie eeliseks on paindlikkus, mis võimaldab kliendile pakkuda just temale sobivat lahendust.

Arvutite haldus

Serverite haldus ja virtuaalserverite teenuste pakkumine

Võrkude haldus ja Wifi AP-ide haldus

Ruuterite, tulemüüride, VPN seadmete haldus

Viirusetõrje ja küberturvalisus

Arvutid

Arvutite haldus ja monitooring

Pakume Windows arvutite halduse ja monitooringu teenust. Uue ettevõtte puhul teostame esmalt arvutite auditi. See sisaldab riistvara ja tarkvara auditit, mille tulemusena valmib dokument, milles kajastatakse hetke olukorda ning parandusettepanekuid ja soovitusi puudujääkidest juhul kui neid on. Ettevõtte juhtkonnaga koos vaadatakse üle tulemused ja tehakse plaan vajalikest muudatustest. Lisaks lepitakse kokku süsteemide arengukava ja halduse vajadus.

Pilve- ja serveriteenused

Pilve- ja serveriteenused

Serveritega on alati küsimus, kas hoida neid kliendi juures, kasutada selleks pilveteenust või serverikeskust. Tähtsaimad küsimused on turvalisus, käideldavus ja varundus. Pakume klientidele nende serverite haldust ja hooldust. Lisaks Microsoft 365 pilveteenuseid ja serverikeskuses hallatavaid servereid, meie partnerite juures.

Võrgud ja Wifi

Võrkude ja Wifi haldus ja monitooring

Võrgud on ettevõtte töös tähtsal kohal. Selleks, et kõik süsteemid korralikult töötaksid, peavad võrguseadmed olema samamoodi uuendatud tarkvaradega.
Kasutame juba aastast 2014 Ubiquiti | UniFi  seadmeid ja nende toodete monitooringu ja haldustarkvara. Seadmed on töökindlad ja usaldusväärsed.
Kaughaldus annab võimaluse teha seadistusmuudatusi eemalt. Lisaks võrgu seadistuste automaatne varundus. 

Turvalisus

Turvalisus ühendustes ja VPN lahendused

Meil on üle 10 aastane kogemus Mikrotik ruuterite haldusega ning pakume oma kliendidele vajalikke lahendusi, mis võivad olla väga keerukad. Ettevõtte eri asukohtade vahelisi VPN Site-to-site tunnelid. Klientide kodukontorite VPN lahendused ja tulemüüride haldamine.

Küberturvalisus

Küberturvalisus

Viimastel aastatel palju tähelepanu pälvinud küberturvalisus on oluline osa iga ettevõtte IT hügieenist. See tähendab, et töötajad on teadlikud kuidas kasutada süsteeme turvaliselt. Paroole ei jagata teiste töötajatega ega majast väljas. Et süsteemide paroolid tuleb vahetada iga 60 päeva tagant või on lahendatud näiteks ID kaardiga audentimisega. Igal kasutajal ei ole administraatori õigusi jne. Selleks koostame IT auditi ning leiame need kohad, mis vajavad tähelepanu ja aitame ohud kõrvaldada. Uurige lähemalt.